Başladan önce Tübitak tanımını yapalım. Tübitak, ülkemizde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından açılan kuruluş olup, bilimsel ve teknolojik konuları desteklemek ve özendirmeyi amaçlayan bu kurumun kısaltılmış adıdır.

Özellikle öğrenci desteği açısından, öne çıkarken pek çok konuda da çalışmalar yapılmaktadır. Tübitak, 1993 yılından bu yana çalışmalarına devam etmektedir.

Tübitak baskılı tişörtleri, öğrenci ve gelecek kuşaklara, bilimsel çalışmaları tanıtmak ve bilim konusunda daha verimli ve sevimli olabilmek amacıyla Tübitak'ın her yıl bilim fuarı ve şenlikleri için hazırlanan özel baskılı ürünlerdir. Öğrenci motivesi, dikkati ve katıldıkları aktivitelerdeki faal durumları açısından bu tişörtler son derece etkili olup ve özel bir kişilik sunmaktadır.

Tübitak Baskılı Tişörtleri ve Bilim

Söz konusu bilim olduğunda, herkes neler olup bittiğini merak etmektedir. Canlı bilimi, hayvan bilimi, bitki bilimi ve uzay bilimi gibi birçok kapsamda bilime dair çalışmalara yer verilmektedir. Yeni nesillerin bilime çok daha yakın ve yatkın olduklarından günümüzde bu konulara daha da özen gösterilmesi uygun görülmüştür. Bilim fuar ve şenlikleri ile öğrenciler proje ödevleriyle yeteneklerini sergilemekte ve çalışmalarının değerlendirilmesi için fırsat elde etmektedirler.

Bunun yanında, okullarda proje alan öğrenciler için muhatap olduğu konuyla alakalı olarak baskılı Tübitak tişört ve şapka, hem okulun tanıtımı, hem projenin simgesi, hem de öğrencinin yaptığı bilimsel çalışmayı pekiştirmek adına en makul yol olarak yerini almayı başarmış ve kabul görmüştür. Gelecek yıllar için de hatıra niteliğinde saklanabilen bu tişörtler kaliteli kumaş ve çıkmayan baskısı deforme olmayacağı için uzun yıllar koleksiyonlarda kalabilmektedir.

Tübitak Baskılı Tişörtleri Üretimi ve Özellikleri

Tübitak için kaliteli ve baskılı tişört isteyen kurumlar, önce tasarımlarını yapmalı ve sonra Tübitak Bilim Fuarına isteklerini belirtmelidirler. Egateks, Tübitak Bilim Fuarı için güvenilir bir üretici firma olarak Tübitak baskılı tişörtleri için her zaman kaliteyi ve zarafeti ön planda tutmayı başarmıştır. Ucuz ve basit malzeme kullanılmadan, yüzde yüz pamuk ipliği ile üretimi yapılmaktadır.

Okulların grafik çalışmaları, uzman grafik tasarımcılar tarafından hazırlanan bu tişörtler; Baskı olarak birinci kalitede basıldığından çıkma gibi durumu söz konusu olamaz, likralı ve micro polyester kumaş kullanıldığı için kalite tereddüdünü ortadan kaldırır. Tasarımda isteğe bağlı olarak minik değişiklikler yapılabilirken, okul adı veya logosu yazılabilir.

tübitak tişört, tübitak tshirt, tübitak t-shirt, tübitak set, tübitak tişört şapka set, tübitak tshirt şapka set

Tübitak Tişört ve Şapkalarımızı incelemek için lütfen tıklayın.